poniedziałek, 29 marca 2010

Marka Student za nami..


Zakończyła się konferencja Marka Student. To już druga którą organizowaliśmy. Była bardziej dopracowana. Były na niej lepsze szkolenia. Każde dało zastrzyk praktycznej wiedzy. Dziękuje Alicji, Szymkowi i Staszkowi.
Zdarzyły się oczywiście drobne wpadki, jak błędy literowe na dyplomach uczestnictwa, czy plakietkach. Trzeba je było szybko łatać.

Poznałem na konferencji ciekawych ludzi. Mój brat Jarek przyjechał ze znajomymi z Politechniki Łódzkiej. Widać, że się już dobrze znają. Na szkoleniach wyróżniał się Barton z Frankiem. Chłopaki z Politechniki Śląskiej nauczyli się bardzo szybko procesu karania podwładnego. Potrafili z rozbiegu zastosować go w praktyce, nawet gdy karany specjalnie miał być niezwykle trudnym pracownikiem.

W sobotę odbyło się pożegnanie uczestników. Dzień późno się skończył.

Dziękuje samorządom za pomoc w organizacji: KUL, UP, Politechnika, WSEI. Samorządy pomagały w każdym momencie konferencji. W centrum kongresowym odbyły się szkolenia i panele dyskusyjne. Członkowie samorządów uczestniczyli w szkoleniach. Przyjęli, także bardzo gościnnie wszystkich uczestników.

Będą następne konferencje. Najbliższa może w na przełomie października i listopada.

Zapraszam ponownie do Lublina !!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz